Čas na serveru 03:13:33

Max Švabinský
Stařenka

Id: 92602

Stařenka

  •  / Stařenka / Max Švabinský
  •  / Stařenka / Max Švabinský
  •  / Stařenka / Max Švabinský

kresba tužkou/papír, velikost listu 45 x 43 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2102x

Vyvolávací cena:
9 000

20 000