Čas na serveru 04:42:09

Max Švabinský
Studie jezevce

Id: 187408

Studie jezevce

  •  / Studie jezevce / Max Švabinský

kresba/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 21 cm, signováno a datováno, studie k obrazu sv. Jan Křtitel, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2368x

Vyvolávací cena:
1 900

10 500