Čas na serveru 04:43:15

Max Švabinský
Studie ke Žním

Id: 111005

Studie ke Žním

  •  / Studie ke Žním / Max Švabinský

olej/překližka, nesignováno, rozměr 41 x 67 cm, oděrky na rámu, obraz lehce poškozen popraskáním dřeva a oloupáním barvy, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 29103x

Vyvolávací cena:

91 000

Příhozy: 93