Čas na serveru 23:18:38

Max Švabinský
Studie žen

Id: 319908

Studie žen

  •  / Studie žen / Max Švabinský

pastel/papír, rozměr listu 13,5 x 11,5 cm, oboustranná kresba značeno na obou stranách viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1177x

Vyvolávací cena: