Čas na serveru 04:56:13

Max Švabinský
Studie ženy

Id: 255503

Studie ženy

  •  / Studie ženy / Max Švabinský

kresba/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, sta viz foto

zobrazeno: 3338x

Vyvolávací cena:

9 555