Čas na serveru 12:45:15

Max Švabinský
Únos

Id: 221401

Únos

  •  / Únos / Max Švabinský
  •  / Únos / Max Švabinský
  •  / Únos / Max Švabinský
  •  / Únos / Max Švabinský
  •  / Únos / Max Švabinský

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 82 x 54 cm, značeno vlastnoručně vpravo dole, vlevo dole popis - vlastnoruční tisk autorův, z cyklu Rajská sonáta, paspartováno, zaskleno poškozený původní rám

zobrazeno: 4574x

Vyvolávací cena:

26 200