Čas na serveru 03:43:18

Max Švabinský
V lese

Id: 387401

V lese

  •  / V lese / Max Švabinský
  •  / V lese / Max Švabinský
  •  / V lese / Max Švabinský
  •  / V lese / Max Švabinský

mezzotinta/papír, rozměr listu 67,5 x 53 cm, značeno ve spodní části tužkou, zaskleno, poškozený rám, popsáno na zadní straně, papír v ploše poškozen

zobrazeno: 2038x

Vyvolávací cena:

23 000

Příhozy: 56