Čas na serveru 17:47:10

Max Švabinský
V parku

Id: 305102

V parku

  •  / V parku / Max Švabinský
  •  / V parku / Max Švabinský

litografie/papír, rozměr listu 32 x 24 cm, značeno tužkou vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1714x

Vyvolávací cena:

9 200