Čas na serveru 18:32:28

Max Švabinský
Ze Skokov

Id: 122911

Ze Skokov

  •  / Ze Skokov / Max Švabinský
  •  / Ze Skokov / Max Švabinský
  •  / Ze Skokov / Max Švabinský
  •  / Ze Skokov / Max Švabinský

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 12174x

Vyvolávací cena: