Čas na serveru 23:09:35

Max Švabinský
Zlatý večer

Id: 412102

Zlatý večer

  •  / Zlatý večer / Max Švabinský

dřevoryt/papír japan, rozměr listu 61 x 47 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole č. 8/50, zaskleno, rámováno, na několika místech drobné hnědé fleky (viz foto)

zobrazeno: 3651x

Vyvolávací cena:

11 000