Čas na serveru 03:26:50

Max Švabinský
Zlatý večer

Id: 500002

Zlatý večer

  •  / Zlatý večer / Max Švabinský

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 57 x 43 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, vznik 1919

zobrazeno: 3551x

Vyvolávací cena:

3 900