Čas na serveru 17:50:43

Max Wolfinger
Krajina

Id: 336402

Krajina

  •  / Krajina / Max Wolfinger
  •  / Krajina / Max Wolfinger
  •  / Krajina / Max Wolfinger

olej/plátno, rozměr 64 x 81 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2659x

Vyvolávací cena:

17 000