Čas na serveru 07:04:53

Maxim Kopf
Kytice

Id: 423901

Kytice

  •  / Kytice / Maxim Kopf
  •  / Kytice / Maxim Kopf
  •  / Kytice / Maxim Kopf
  •  / Kytice / Maxim Kopf
  •  / Kytice / Maxim Kopf

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 4251x

Vyvolávací cena:
12 500

365 000

Příhozy: 85