Čas na serveru 05:53:08

Maxim Kopf
Kytice jiřin a chryzantém

Id: 413507

Kytice jiřin a chryzantém

  •  / Kytice jiřin a chryzantém / Maxim Kopf

olej/plátno, rozměr 61 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1532x

Vyvolávací cena:

25 000