Čas na serveru 01:56:29

Maxim Kopf
Lavička v parku

Id: 312501

Lavička v parku

  •  / Lavička v parku / Maxim Kopf

olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc.

zobrazeno: 5191x

Vyvolávací cena:

39 000