Čas na serveru 16:08:48

Maxim Kopf
Na bazaru

Id: 125201

Na bazaru

  •  / Na bazaru / Maxim Kopf
  •  / Na bazaru / Maxim Kopf
  •  / Na bazaru / Maxim Kopf

pastel/papír, rozměr 35 x 24,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 27, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 737x

Vyvolávací cena:

8 518