Čas na serveru 15:50:22

Maxim Kopf
Na ulici

Id: 423902

Na ulici

  •  / Na ulici / Maxim Kopf
  •  / Na ulici / Maxim Kopf
  •  / Na ulici / Maxim Kopf
  •  / Na ulici / Maxim Kopf

olej/plátno, rozměr 50 x 64 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 1815x

Vyvolávací cena:
9 500

220 000

Příhozy: 83