Maxim Kopf
Slunný den
Id: 492601
olej/karton, rozměr 30,5 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 224x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
2024,05-1,14,20,16,00
( 14.5.2024, 20:16:00 )
minimální příhoz 500 Kč
18.4.2024 | 19:26 | 6 500 Kč |