Čas na serveru 18:22:39

Maxmilián Duchek
Slib

Id: 10104

Slib

  •  / Slib / Maxmilián Duchek
  •  / Slib / Maxmilián Duchek
  •  / Slib / Maxmilián Duchek

kombinovaná technika/akvarel/karton, rozměr ve výřezu 20,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, značně otlučený rám, původní stav

zobrazeno: 1940x

Vyvolávací cena:

19.1.2016, 20:03:00

19.1.2016 19:26 1 500 Kč