Čas na serveru 06:32:29

Maxmilian Joseph Haushofer
Pohoří u Kufsteinu v Rakousku

Id: 134802

Pohoří u Kufsteinu v Rakousku

  •  / Pohoří u Kufsteinu v Rakousku / Maxmilian Joseph Haushofer

olej/dřevo, rozměr 10 x 14 cm, signováno vpravo dole MH, lehce poškozený rám, obraz v dobrém stavu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 847x

Vyvolávací cena:
7 000

36 000