Čas na serveru 03:51:17

Maxmilian Pirner
Dívka v ateliéru

Id: 16205

Dívka v ateliéru

  •  / Dívka v ateliéru / Maxmilian Pirner

olej/plátno/karton, rozměr 47,5 x 32 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, obraz i rám v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 3452x

Vyvolávací cena:
7 500

57 000

Příhozy: 67