Čas na serveru 01:32:25

Maxmilian Pirner
Konvolut dvou kusů

Id: 108801

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Maxmilian Pirner

kresba/papír, rozměry ve výřezu: Akt muže 20 x 32 cm a Akty dívky 30 x 20,58 cm, jeden kus signován, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5554x

Vyvolávací cena: