Čas na serveru 13:32:40

Maxmilian Pirner
Skupina

Id: 337502

Skupina

  •  / Skupina / Maxmilian Pirner

olej/dřevo, rozměr 20,5 x 27 cm, neznačeno, původní rám se štítkem, stav původní, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1850x

Vyvolávací cena:

24 000