Čas na serveru 08:40:21

Maxmilian Pirner
Studie rukou

Id: 1116

Studie rukou

  •  / Studie rukou / Maxmilian Pirner

tužka/papír, rozměr 21 x 12 cm, signováno vpravo dole monogramem, pozůstalostní razítko, na zadní straně další studie, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav

zobrazeno: 2873x

Vyvolávací cena:

11.6.2014, 21:15:00

29.4.2014 16:34 1 000 Kč