Čas na serveru 03:07:16

Maxmilian Pirner
Sudy s vínem

Id: 211612

Sudy s vínem

  •  / Sudy s vínem / Maxmilian Pirner

kombinovaná technika/akvarel/papír/lepenka, rozměr ve výřezu 43,5 x 60 cm, značeno monogramem na sudu, volné v paspartě, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1703x

Vyvolávací cena:
3 800

21 000