Čas na serveru 04:31:16

Maxmilian Pirner
V odříkání

Id: 205711

V odříkání

  •  / V odříkání / Maxmilian Pirner

olej/plátno, rozměr 90 x 64,5 cm, značeno vlevo dole, drobné oděrky v mablě, pozdější lehce poškozené rámování, v oblasti hlavy přemalby, nalezena studie k tomuto obrazu v publikaci M. Pirner od Jiřího Kotalíka, na zadní straně věnování, po

zobrazeno: 2068x

Vyvolávací cena:

24 000