Čas na serveru 18:08:24

Maxmilian Pirner
Víla u jezera

Id: 334812

Víla u jezera

  •  / Víla u jezera / Maxmilian Pirner

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 5411x

Vyvolávací cena:

58 000

Příhozy: 60