Čas na serveru 05:31:00

Maxmilian Pirner
Víla u jezera

Id: 334812

Víla u jezera

  •  / Víla u jezera / Maxmilian Pirner

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 3228x

Vyvolávací cena:

52 000

2022,01-1,10,20,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 54