Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaMeindert Hobbema - následovník
Venkovská krajina
Id: 494602
olej/karton fixovaný na plátně, rozměr 74 x 105 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1845x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
2024,05-1,13,20,02,00
( 13.5.2024, 20:02:00 )
minimální příhoz 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |