Čas na serveru 17:20:27

Michael Haller
U horské bystřiny

Id: 131504

U horské bystřiny

  •  / U horské bystřiny / Michael Haller

olej/plátno, rozměr 47 x 66 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno a restaurováno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1284x

Vyvolávací cena:

16.7.2018, 22:06:00

15.7.2018 15:51 5 000 Kč