Čas na serveru 09:59:40

Michael Haubtmann
Na Elbě

Id: 232702

Na Elbě

  •  / Na Elbě / Michael Haubtmann

akvarel/papír, rozměr listu cca 17 x 24,5 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 864x

Vyvolávací cena:
1 200