Čas na serveru 14:17:04

Michael Haubtmann
Pohled na Corregio

Id: 202302

Pohled na Corregio

  •  / Pohled na Corregio / Michael Haubtmann

olej/papír/lepenka, rozměr cca 8,8 x 10 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozené rámování, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2046x

Vyvolávací cena:
1 200

13 509