Čas na serveru 12:32:58

Michael Haubtmann
Přímořská partie

Id: 232704

Přímořská partie

  •  / Přímořská partie / Michael Haubtmann

akvarel/papír, rozměr listu 24,5 x 38,5 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 1020x

Vyvolávací cena:
1 200

4 200