Čas na serveru 05:47:21

Michael Rittstein
Jako na podnose

Id: 312607

Jako na podnose

  •  / Jako na podnose / Michael Rittstein

strukturální malba/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na blindrámu, rámováno

zobrazeno: 1630x

Vyvolávací cena:

61 111

2021,07-1,13,21,08,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 61