Čas na serveru 06:06:22

Michael Rittstein
Jako na podnose

Id: 312607

Jako na podnose

  •  / Jako na podnose / Michael Rittstein

strukturální malba/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na blindrámu, rámováno

zobrazeno: 8591x

Vyvolávací cena:

115 000

Účastníci: 21

Příhozy: 101