Čas na serveru 13:45:00

Michael Zeno Diemer
Loď v bouři

Id: 157832

Loď v bouři

  •  / Loď v bouři / Michael Zeno Diemer

olej/plátno, rozměr 60 x 83 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, rentoilován

zobrazeno: 3656x

Vyvolávací cena:

56 000

Příhozy: 48