Čas na serveru 19:33:46

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Michael Zeno Diemer
Výletní parník

Id: 343501

Výletní parník

  •  / Výletní parník / Michael Zeno Diemer

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 72 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, list na několika místech poškozen včetně malby, v pravém spodním rohu značka papíru, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 133x

Vyvolávací cena:

2022,02-1,21,19,55,00
( 21.2.2022, 19:55:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.