Čas na serveru 01:16:08

Michal Petrovič Zavistovsky
Prám na řece

Id: 15701

Prám na řece

  •  / Prám na řece / Michal Petrovič Zavistovsky

olej/plátno, rozměr 66 x 105,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 28, drobné oděrky na malbě, oděrky na rámu, původní stav, přiložen posudek Doc. PhDr. Josefa Maliny potvrzující pravost obrazu a zdůrazňující, že se jedná o poměrně vzácné dílo větších rozměrů, neboť autor zemřel vlastní rukou již ve svých 34 letech

zobrazeno: 2875x

Vyvolávací cena:
35 000

46 000