Čas na serveru 07:35:10

Michal Singer
Samsara

Id: 237407

Samsara

  •  / Samsara / Michal Singer
  •  / Samsara / Michal Singer
  •  / Samsara / Michal Singer

olej/plátno, rozměr 97 x 100 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně autorem, olištováno

zobrazeno: 3504x

Vyvolávací cena:

40 000

Příhozy: 62