Čas na serveru 14:02:28

Michal Tillner
Pohled na lom

Id: 134602

Pohled na lom

  •  / Pohled na lom / Michal Tillner

olej/plátno, rozměr 51 x 65 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, lokálně poškozená malba viz foto

zobrazeno: 2622x

Vyvolávací cena:

7 000