Čas na serveru 00:46:18

Mikoláš Aleš
Boj se saní

Id: 452501

Boj se saní

  •  / Boj se saní / Mikoláš Aleš

perokresba/papír, rozměr ve výřezu 11 x 21,5 cm, značeno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 678x

Vyvolávací cena:

4 900