Čas na serveru 16:40:15

Mikoláš Aleš
Dívka

Id: 337701

Dívka

  •  / Dívka / Mikoláš Aleš
  •  / Dívka / Mikoláš Aleš
  •  / Dívka / Mikoláš Aleš
  •  / Dívka / Mikoláš Aleš

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 13 x 21 cm, oboustranný obraz, značeno monogramem vpravo dole, v ploše lokálně znečištěno, na zadní straně výřez stejného motivu v provedení akvarel, rozměr ve výřezu 9,5 x 13 cm, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3219x

Vyvolávací cena:

10 500