Čas na serveru 14:40:27

Mikoláš Aleš
Dívka na cestě

Id: 168

Dívka na cestě

  •  / Dívka na cestě / Mikoláš Aleš

kresba tuší na papíře, signováno LD, datováno 1905, rozměr ve výřezu 17 x 15 cm, drobné otluky na rámu, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 4520x

Vyvolávací cena:

21.1.2013, 21:20:00

20.1.2013 20:40 2 000 Kč