Čas na serveru 01:17:40

Mikoláš Aleš
Dívka s kočkou

Id: 166

Dívka s kočkou

  •  / Dívka s kočkou / Mikoláš Aleš

kresba tuší na papíře, signováno dole uprostřed, datováno 05, rozměr ve výřezu 17,5 x 12 cm, původní stav, zažloutlý papír, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 4125x

Vyvolávací cena:

2 100