Čas na serveru 00:51:38

Mikoláš Aleš
Dopis

Id: 172110

Dopis

  •  / Dopis / Mikoláš Aleš
  •  / Dopis / Mikoláš Aleš
  •  / Dopis / Mikoláš Aleš

osobní dopis, velikost listu cca 17,5 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, původní obálka je součástí celku, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5787x

Vyvolávací cena:

6 005