Čas na serveru 01:27:08

Mikoláš Aleš
Konvolut dvou kusů

Id: 452804

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Mikoláš Aleš

Sv.Mikuláš: perokresba/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole popsáno a datováno dcerou autora, paspartováno, zaskleno, rámováno, Návrh na Národopisnou výstavu: perokresba/papír, rozměr 30 x 41 cm, značeno na pravé straně, na zadní straně ověření pravosti autorovou dcerou, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1039x

Vyvolávací cena:

10 000