Čas na serveru 11:53:08

Mikoláš Aleš
Kresba pro slabikář

Id: 64001

Kresba pro slabikář

  •  / Kresba pro slabikář / Mikoláš Aleš

tuš/papír, rozměr ve výřezu 15 x 13 cm, značeno monogramem uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, poškozeno plísní, oděrky na rámu

zobrazeno: 2964x

Vyvolávací cena: