Čas na serveru 10:12:27

Mikoláš Aleš
Na koni

Id: 99439

Na koni

  •  / Na koni / Mikoláš Aleš
  •  / Na koni / Mikoláš Aleš
  •  / Na koni / Mikoláš Aleš
  •  / Na koni / Mikoláš Aleš

tuž/papír, rozměr ve výřezu 18 x 11,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, paspartováno, nerámováno

zobrazeno: 2609x

Vyvolávací cena:

10 000

Příhozy: 50