Čas na serveru 19:13:25

Mikoláš Aleš
Od Lipan

Id: 1725

Od Lipan

  •  / Od Lipan / Mikoláš Aleš
  •  / Od Lipan / Mikoláš Aleš
  •  / Od Lipan / Mikoláš Aleš
  •  / Od Lipan / Mikoláš Aleš

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu v průměru 23,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, paspartováno, volně loženo, původní stav

zobrazeno: 3524x

Vyvolávací cena:

22 000

Příhozy: 48