Čas na serveru 02:12:29

Mikoláš Aleš
Podzim

Id: 99442

Podzim

  •  / Podzim / Mikoláš Aleš
  •  / Podzim / Mikoláš Aleš
  •  / Podzim / Mikoláš Aleš

tuž/papír, rozměr ve výřezu 22,8 x 17 cm, signováno vpravo dole, datováno 1906, paspartováno, nerámováno

zobrazeno: 2627x

Vyvolávací cena:

10 500

Příhozy: 49