Čas na serveru 06:27:59

Mikoláš Aleš
Požehnání

Id: 99441

Požehnání

  •  / Požehnání / Mikoláš Aleš
  •  / Požehnání / Mikoláš Aleš
  •  / Požehnání / Mikoláš Aleš

tuž/papír, rozměr ve výřezu 20,7 x 17,4 cm, signováno vpravo dole, datováno 1885, paspartováno, nerámováno

zobrazeno: 2475x

Vyvolávací cena:

16 500