Čas na serveru 00:55:23

Mikoláš Aleš
Shromáždění

Id: 165217

Shromáždění

  •  / Shromáždění / Mikoláš Aleš

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 27 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2534x

Vyvolávací cena:

4 700